Menu

Logo Praha 9
Logo Praha 9
Logo Nadační fond

Rozvrh hodin 2018/2019

 

VELKÝ SÁL
  09-10 h 10-11 h 11-12 h 12-13 h 13-14 h 14-15 h 15-16 h 16-17 h 17-18 h 18-19 h 19-20 h 20-21 h
PONDĚLÍ                

ZŠ Spektrum

13:00 - 14:30h
    DDM P-9
15:00-17:00h listopad - březen

Sportovní gymnastika žactvo

Volejbal I
dospělí

ÚTERÝ                        

Středisko mládeže
15:00-16:00h

   

Street dance - děti - Kristýna Tomanová 17:00 - 18:00h

Gymnastika
žactvo 2

18:00-19:30h

Volejbal II
dospělí

 

STŘEDA  

Rodiče a děti
9:30 - 10:30h

         

ZŠ Basic

12:50 - 14:30h  

     

 

Rodiče a děti
15:45 - 16:45h

Předškolní
děti

17:00-18:00h

Mladší žactvo
18:00-19:00h

 

Starší žactvo
19:00-20:00h

Muži
20:00-21:00h

ČTVRTEK      MŠ Šluknovská        

ZŠ Spektrum

13:00 - 14:30h

        Street dance - děti - Kristýna Tomanová 16:30-17:30h



Gymnastika
žactvo 1

17:45-18:45h

Dorost

 19:00-20:00h

Košíková dospělí 
20:15-21:15h

PÁTEK

ZŠ Basic

8:30 - 10:00h  
     

ZŠ Spektrum

11:30 - 13:00h  
                Sportovní gymnastika žactvo - příprava na závody         
SOBOTA       
NEDĚLE     

Posilování a strečink
17:00-19:00h

  

LEGENDA:

nájem volno TJ Sokol Prosek

 

MALÝ SÁL
  09-10 h 10-11 h 11-12 h 12-13 h 13-14 h 14-15 h 15-16 h 16-17 h 17-18 h 18-19 h 19-20 h 20-21 h
PONDĚLÍ                             

  Street dance - děti - Kristýna Tomanová 17:00 - 18:00h   Ženy
19:00-20:00h
Ženy kondiční cvičení

ÚTERÝ                        

Stolní tenis - muži

15:00 - 17:45h

Street dance - děti - Kristýna Tomanová 18:00 - 19:00h Jóga - Lenka Novotná 19:00- 20:00h

 Kickbox - Michal Krása  20:15 - 21:15h

STŘEDA                     Street dance - děti - Kristýna Tomanová 14:00 - 15:00h  



 

 Kickbox - Michal Krása 17:00-18:00h 

Ninjutsu-děti - Filip Bartoš 18:00-19:00h Ninjutsu-dospělí - Filip Bartoš 19:00-21:00h

ČTVRTEK   Cvičení senioři - Miroslav Štilec 9:30-10:30h

                            Ninjutsu-děti - Filip Bartoš 17:15-18:15h Ženy
18:30 - 19:30h
Jóga - Lenka Novotná 19:45-20:45h

PÁTEK                                        

Pilates - Zuzana Dušánková
19:00-20:00h

  Kickbox - Michal Krása  20:00 - 21:00h
SOBOTA  
NEDĚLE  

LEGENDA:

nájem volno TJ Sokol Prosek