Menu

Logo Praha 9
Logo Praha 9
Logo Nadační fond

SLET 2018

V prvním červencovém týdnu, 1. - 6. 7. 2018, se v Praze uskuteční XVI. všesokolský slet. Připomene též 100. výročí vzniku našeho novodobého státu a stává se součástí oficiálních celostátních oslav tohoto výročí. Stane se tak i holdem těm sokolským generacím a sokolům, kteří stáli u zrodu československých legií v době 1. světové války, bojovali v ní za vznik samostatného státu a krátce po jeho vzniku chránili jeho území.

I když XVI. všesokolský slet vrcholí počátkem léta 2018 na stadionu v Praze, už od podzimu 2017 se uskuteční řada sletových akcí, předsletových a sletových soutěží, od jara 2018 se pak budou konat župní či krajské slety v jednotlivých regionech.

Slet bude maximálně otevřený. Kromě sokolských účastníků z domova i ze zahraničí se sletu zúčastní řada domácích i zahraničních hostů.

V době hlavního sletového týdne v červenci 2018 se v Praze uskuteční řada sportovních soutěží, pódiová vystoupení, několik divadelních a loutkářských představení, výstavy a další kulturní a společenské akce. Více informací o XVI. všesokolském sletu a doprovodných akcí se dozvíte na stránkách České obce sokolské http://slet.sokol.eu.

Nácvik hromadných skladeb

Aktuální informace

Článků: 6

Program hlavního sletového týdne v Praze

Fotogalerie

Obrázků: 15